O Nás

Společnost D1 realitní kancelář s.r.o. (dříve Reality D1 & finance) byla založena p. Ing. Michaelou Sommerovou roku 2004 se zaměřením na obchod s realitami především v  kraji Vysočina. O dva roky později se působení společnosti rozrostlo i na Brno a blízké okolí. V současnosti se pyšní kanceláří ve Velké Bíteši na ulici Kostelní 75 a v Brně-Komíně na ulici Hlavní 117.

 

Pro naši společnost je nejdůležitější spokojenost klienta a nezáleží, jestli prodává anebo kupuje, zda je to obyčejný člověk či velká firma. Pro nás je samozřejmostí se o každého klienta starat individuálně, být mu odborným rádcem, přítelem, oporou a jistotou na realitním trhu. Rádi se s každým klientem sejdeme a odborně mu poradíme nejen s prodejem, nebo koupí nemovitosti, ale i s jejím financováním nebo jejím dalším využitím.

 

D1 realitní kancelář s.r.o. poskytují všechny služby, které s obchodem a realitami souvisí. Ať už se jedná o poradenství, konzultace a kompletní právní služby nebo právní servis spojený s převodem nemovitosti na katastrálním úřadě či družstvu, či vyplnění vašeho daňového přiznání daně z převodu nemovitosti. Tyto služby jsou pro prodávající bezplatné. Rádi Vám zpracujeme odhady pro dědické řízení, i když nic neprodáváte ani nekupujete. Také zpracováváme prohlášení vlastníka včetně vymezení bytové jednotky. V našem portfoliu služeb najdete i výkupy nemovitostí.

 

Velkou výhodou je naše spolupráce s významnými bankovními společnostmi, jakými jsou Česká spořitelna, Komerční banka, Wustenrot a společností Fincentrum, a také s nejznámějšími realitními internetovými servery a tiskovou inzercí, na kterých je vaše nemovitost propagována.

 

Také úzce spolupracujeme se známými velkými firmami jakou je HK – Dřestav, s.r.o., která zajišťuje výstavbu rodinných nízkoenergetických domů na klíč, s firmou Okal, jež se specializuje na výstavbu dřevostaveb, s firmou G-servis, která zajišťuje stavební povolení a také s firmou Potrusil, jež zpracovává projekty interiérů rodinných domů a to např. kuchyní, jídelen, ložnic, předsíní a zabývá se výrobou nábytku.

 

Od listopadu 2013 jsme členy Realitní Komory České republiky.

 

Pokud chcete ušetřit čas, starost i peníze, obraťte se na nás a splňte si Vaše sny o bydlení.

 

Přesvědčte se sami o kvalitách služeb kanceláře

 


Těším se na setkání s vámi

 
                                
   Ing. Michaela Sommerová
   ředitelka  

 

SLUŽBY

NECHTE NÁM VZKAZ

ZPRAVODAJ

Jedete na víkend mim…
Jedete na víkend mimo domov? Nezapomeňte zabezpečit svoji nemovitost

17.4.2019 - Předpověď počasí předpovídá krásný víkend, tisíce lidí se chystají odjet z města…

ve středu
V centru Brna roste …
V centru Brna roste počet nových bytů

16.4.2019 - První čtvrtletí roku 2019 ukázalo, že trh s nemovitostmi se v Brně pomalu začíná…

v úterý
Více majitelů nemovi…
Více majitelů nemovitosti - jedno pojištění dohromady nebo každý zvlášť?

15.4.2019 - Pojištění nemovitosti s více vlastníky může mít svá úskalí. Někdo by mohl předpokládat,…

v pondělí

DOPORUČUJEME

Lokalita

D1 realitní kancelář s.r.o.
Glinkova 317/7
623 00 Brno - Kohoutovice

Pobočka:
Kostelní 75
595 01, Velká Bíteš

Pobočka:
Hlavní 117
624 00, Brno - Komín

Informace

: 03571661
DIČ: CZ03571661
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 19-5177680227/0100

Tel.: +420 739 378 577
E-mail: info@realityd1.cz

Pobočka - Brno

Pobočka - Velká Bíteš